EVDEMA DU&KA SOPRANO

HAKKIMIZDA

Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen EVDEMA;1972 yılından bu yana geçen süreçte Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir ev dekorasyon mağazası olmayı başarmıştır. EVDEMA konsept mağaza anlayışı ile ev dekorasyonunda gerekli tüm ürünleri bünyesinde satışa sunmaktadır. Bir yapının tüm dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamak üzere VİTALE markası ile aydınlatma, ev aksesuarları, masa-sandalye, ve parke ürün gruplarında satış ve uygulama hizmeti vermektedir. Tüm ürün gruplarında Avcılar, Mecidiyeköy, Masko, Güzelce, Modoko, Denizli ve Fransa mağazalarında projelendirme ve mimari çalışmalar yapmaktadır.

VİTALE Aydınlatma ile gücünü ışığın gizeminden alan zarif tasarımlar oluşturulmaktadır. Avizeler, sarkıtlar, ledli avizeler, aplikler, masa lambası, lambader ve çocuk odası gibi ürün grupları ile modern, klasik, avangard, soft seçenekleri, yaşayan mekanlarınıza ışıltı katacak.

VİTALE Aksesuar sıra dışı tasarımlar ve en güzel modelleri ile daha dekoratif mekanlar oluşturmanız için imkan sağlar. Dekorasyon ve estetiğin kalıcı ve en etkili parçaları olan aksesuarlar ile daha şık ve zarif yaşam alanları yaratılmaktadır. Zengin ürün çeşitliliği ve en özgün tasarımlara imza atan VİTALE ile hayallerde ki mekanları gerçekler ile buluşturuluyor.

Estetik duruş ve konfor sloganıyla yola çıkan VİTALE Masa & Sandalye koleksiyonu, kullanıcıların kalite beklentilerine de karşılık vererek alternatif kombinler sunmaktadır. Tasarım çeşitliliği, geniş renk ve model yelpazesi ile salon, mutfak, bahçe gibi yaşam alanlarında tarzınızı yansıtmaktadır.

Evinizde doğa yürüyüşüne hazır mısınız? VİTALE, lamine ve laminant parke seçenekleri ile ahşabın sıcaklığını zeminlerinizle buluşturuyor. Geniş renk yelpazesi ve yüksek kalite anlayışı ile EVDEMA mağazalarında satışa sunuluyor.