UĞUR YAPI 1972 yılında İstanbul Akatlar’da kurulmuş olup, 45 yılı aşkın bir süredir inşaat malzemeleri satış ve dağıtımı konusunda faaliyet göstermektedir. 1989 yılında başlayan, ECZACIBAŞI - VitrA münhasır bayiliği halen İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında 8 ayrı önemli noktada devam etmektedir.
 

  Uğur yapı bünyesine dâhil olan EVDEMA konsepti, uzun bir ustalık döneminin eseridir. Bugün İstanbul’un yedi ayrı önemli noktasında perakende mağazalar mevcuttur. Perakende mağazalar, merkezi Esenyurt’ta olmak üzere, Mecidiyeköy 1, Mecidiyeköy 2, Güzelce, Masko Mobilyacılar Sitesi - İkitelli ve Anadolu yakasında Kozyatağı ve Modoko’ dadır. EVDEMA müşterilerine, ev dekorasyonu konusunda ihtiyaç duydukları her şeyi mağazalarında geniş bir çeşitlilikte sunuyor. Toplamda 25.000 M2 teşhir alanı 12 ayrı iş kolundan 90 000 adet ürün kalemi ile müşterilerine hizmet veriyor. Eczacıbaşı yapı ürünleri grubunun; VitrA, Artema, İntema Mutfak, Villeroy&Boch, burgbard gibi dünya markalarına ait banyo, seramik, armatür ve mutfak ürün gruplarının tüm çeşitlerini satışa sunuyor ve dağıtımını gerçekleştiriyor.
 

  Aynı zamanda Franke, Siemens, Miele, Elica, General Electric ve Blanco ankastre cihaz ürünleri perakende mağazalarda satışa sunulan diğer markalardandır. EVDEMA kendi yarattığı markası VİTALE ürün grupları içindeki aydınlatma, aksesuar, masa&sandalye, parke, doğaltaş ve duvar kağıdı ürün grupları yanında; sektörlerinde lider konumdaki Sur Çelik Kapı, Sidoorsa İç Kapı ve Kale Çelik Eşya markalarına ait ürünlerin; perakende, toptan ve projeli işler kanalı yoluyla satış ve dağıtımını gerçekleştiriyor. Mağazalarda satışa sunulan ürünlerin, geniş bir çeşitlilikle teşhir ediliyor olmasının yanı sıra, tecrübeli mimarlarıyla üç boyutlu projelendirme hizmeti veriyor.

 

Vitale Aksesuar
DEKORASYON DÜNYASINA ABONE OLUN!